Author: d***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful
Color: Red Violet
Price: 116kr
Original Price: 154kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Hot Pink |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 85 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb2307058826707579 |
Author: d***4
Date:
Review: beautiful
Color: Red Violet
Author: l***i
Date:
Review: Soooooo beautiful!!!!!’ 🥰❤️😍
Color: Black
Author: l***x
Date:
Review: beautiful wig that i wear a lot when i take pictures
Color: Burgundy
Author: h***s
Date:
Review: Great wig for Cosplaying Very pleased
Color: Blonde Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.